Meer over Contactpersonen

Contactpersonen

Neem contact op met de mensen van HHG Ede.

Activiteitencommissie

D. Marchal

Functie: Penningmeester
Email: dmarchal@hhgede.nl

N. de Kool

Functie: Voorzitter
Email: ndekool@hhgede.nl

N. van Wageningen

N. van Wageningen

Email: nvanwageningen@hhgede.nl

M. Vroegindeweij

M. Vroegindeweij

Email: mvroegindeweij@hhgede.nl

D. Huttinga

D. Huttinga

Email: djhuttinga@hhgede.nl

C. Visser

Email: cvisser@hhgede.nl

J. van Duijn

Email: jvanduijn@hhgede.nl

Bedrijfshulpverlening

C. Koekoek

Functie: Coördinator
Email: corne.koekoek@outlook.com

Catechisatie

Dhr. L. Soeters

Dhr. L. Soeters

Telefoon: 0318-415715

Ds. W. Schinkelshoek

Ds. W. Schinkelshoek

Telefoon: 0318 701 625 / 06 542 152 85
Email: ws@solconmail.nl

Diaconie

M.J.A. Kortenhoff

M.J.A. Kortenhoff

Functie: Scriba
Telefoon: 0653353337
Email: rkortenhoff@hhgede.nl

C. van de Craats

C. van de Craats

Functie: Secretaris
Telefoon: 0318 - 418304
Email: cvandecraats@hhgede.nl

K. de Kool

K. de Kool

Functie: Penningmeester
Email: kdekool@hhgede.nl

K. Slotegraaf

K. Slotegraaf

Telefoon: 0318-413483
Email: kslotegraaf@hhgede.nl

Evangelisatie

N. Oudijn

N. Oudijn

Email: noudijn@hhgede.nl

Geluidsopname preek

G. Koudijs

G. Koudijs

Telefoon: 0618977469
Email: guus_koudijs@hotmail.com

Interne vertrouwenspersoon

H. (Rineke) Heij

H. (Rineke) Heij

Telefoon: ​0318655922 / 0617820877
Email: vertrouwenspersoon@hhgede.nl

Jeugdvereniging

S. E. Adam

S. E. Adam

Functie: JV-16 (vice-voorzitter)
Email: eadam@hhgede.nl

A. Evers

A. Evers

Functie: JV-16 (secretaris)
Email: aevers@hhgede.nl

G. Vink

G. Vink

Functie: JV+16
Email: gvink@hhgede.nl

G. Roelofs

G. Roelofs

Functie: JV-16
Email: groelofs@hhgede.nl

H. van de Brink

H. van de Brink

Functie: JV+16
Email: hvandebrink@hhgede.nl

J.S. van der Vliet

Email: jvandervliet@hhgede.nl

Kerkbode

J. van Leeuwen

Email: jvanleeuwen@hhgede.nl

H.C. Oudijn

Functie: eindredactie
Email: houdijn@hhgede.nl

Kerkvoogdij

H.J. Aalbers

H.J. Aalbers

Telefoon: 0642127936
Email: haalbers@hhgede.nl

J. Hordijk

J. Hordijk

Functie: Penningmeester
Email: jhordijk@hhgede.nl

D.J. van Leeuwen

D.J. van Leeuwen

Email: djvanleeuwen@hhgede.nl

D. Marchal

Email: dmarchal@hhgede.nl

J. Visser

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Email: jvisser@hhgede.nl

T. van Wolfswinkel

T. van Wolfswinkel

Email: tvanwolfswinkel@hhgede.nl

Kinderclub ‘De Zaaier’

G. Visser

Functie: Leidinggevende middelste groep
Email: gvisser@hhgede.nl

H. (Rineke) Heij

H. (Rineke) Heij

Functie: Leidinggevende oudste groep
Telefoon: 0318655922 / 0617820877
Email: rheij@hhgede.nl

E. van de Brink

Functie: Leidinggevende oudste groep
Email: evandebrink@hhgede.nl

W. Karels

Functie: Leidinggevende middelste groep
Email: wkarels@hhgede.nl

K. Jansen

Functie: Leidinggevende jongste groep
Email: kjansen@hhgede.nl

M. Schipper

Functie: Leidinggevende jongste groep
Email: mschipper@hhgede.nl

Kindercrèche

G. Koekoek

Telefoon: 0318 - 756318
Email: gc.koekoek@outlook.com

Kosters/beheerders

W.C. Oudijn

W.C. Oudijn

Telefoon: 0318-431841 / 0620545431
Email: woudijn@hhgede.nl

K. Slotegraaf

K. Slotegraaf

Telefoon: 0318-413483
Email: kslotegraaf@hhgede.nl

D.J. Buitink

D.J. Buitink

Telefoon: 0610551628
Email: dbuitink@hhgede.nl

Lidmatenkring

Ds. W. Schinkelshoek

Ds. W. Schinkelshoek

Telefoon: 0318 701 625 / 06 542 152 85
Email: ws@solconmail.nl

Ouderlingen

W. de Bruijn

W. de Bruijn

Email: wdebruijn@hhgede.nl

C.J. van der Sluijs

C.J. van der Sluijs

Telefoon: (0318) 795302
Email: kvandersluijs@hhgede.nl

A. Methorst

A. Methorst

Email: amethorst@hhgede.nl

J. Visser

Functie: Ouderling-kerkvoogd
Email: jvisser@hhgede.nl

Organisten

J. van Wolfswinkel

Email: jcvanwolfswinkel@hhgede.nl

M.A. Buitink

M.A. Buitink

Telefoon: 0318-618 555
Email: mabuitink@hhgede.nl

K. Mouthaan

Email: kmouthaan@hhgede.nl

P. van Horssen

Email: pvanhorssen@hhgede.nl

Ouderenmiddag

K. Slotegraaf

K. Slotegraaf

Functie: Contactpersoon
Telefoon: 0318-413483
Email: kslotegraaf@hhgede.nl

Predikant

Ds. W. Schinkelshoek

Ds. W. Schinkelshoek

Telefoon: 0318 701 625 / 06 542 152 85
Email: ws@solconmail.nl

Puzzelhoekje

C. van Wageningen

Email: puzzelhoekje@hhgede.nl

Schoonmaak

D. Vroegindeweij

S. van Harten

Vrijwilligershulp

J. Linge

J. Linge

Telefoon: (0318) 625918
Email: jlinge@hhgede.nl

D. van der Welle

D. van der Welle

Telefoon: 0318-572166
Email: dvanderwelle@hhgede.nl

Vrouwenvereniging

M.A. Buitink

M.A. Buitink

Functie: Voorzitter
Telefoon: 0318-618 555
Email: mabuitink@hhgede.nl

Webmaster

H.J. Aalbers

H.J. Aalbers

Telefoon: 0642127936
Email: haalbers@hhgede.nl

Werkgroep autisme

M. van de Craats

M. van de Craats

Email: mvandecraats@hhgede.nl

A. Evers

A. Evers

Functie: JV-16 (secretaris)
Email: aevers@hhgede.nl

T. Pluimers

Email: tpluimers@hhgede.nl

Zending

S. E. Adam

S. E. Adam

Functie: TFC Bijbelvertaalwerk fam. Karels
Email: eadam@hhgede.nl

F.A.C. de Haan

F.A.C. de Haan

Functie: Lectuurpakketten Friedensstimme
Email: facdehaan@solconmail.nl

Rekeningen

Kerkvoogdij:
 

NL83RABO0118349619
t.n.v. HHG Ede, Bennekom, Wageningen e.o.
 

Diaconie:
 

NL12RABO0115300538
t.n.v. Diaconie HHG Ede, Bennekom, Wageningen e.o.
 

Verenigingen:
 

NL28RABO0117202614
t.n.v. HHG Ede, Bennekom,Wageningen e.o
(Met vermelding van doel en vereniging)

  • © hersteld hervormde kerk 2019