-
" En hetzij dat een lid lijdt,
zo lijden al de leden mede
" 1 Korinthe 12 vers 26
Iedere anderhalf jaar organiseert het Platform Jeugdhulpverlening* een landelijke bijeenkomst voor pleegouders. Dit jaar vindt de bijeenkomst plaats op D.V. 25 september in Barneveld.
Tijdens de pleegzorgbijeenkomst staat het thema ‘Volharden als pleegouder’ centraal. Ds. T.A. Bakker, predikant van de hersteld hervormde gemeente van Giessendam Neder-Hardinxveld en Sliedrecht en zelf pleegouder, verzorgt de hoofdlezing over het thema ‘Gods zorg voor pleegouders’. De tweede hoofdlezing, over het thema ‘Zelfzorg voor het pleeggezin’, wordt verzorgd door Irene Janse van stichting Timon.
Aansluitend vinden 2 workshoprondes plaats en is er de gelegenheid om samen te eten.
De pleegzorgbijeenkomst is vooral bedoeld voor pleegouders en gastgezinnen, maar ook ambtsdragers en jeugdhulpverleners zijn welkom.
De landelijke bijeenkomst voor pleegouders vindt op D.V. vrijdag 25 september plaats in kerkgebouw ‘De Hoeksteen’, Vellerselaan 1 te Barneveld. Aanmelden kan via www.pleegzorgbijeenkomst.nl.
* Het Platform Jeugdhulpverlening is een initiatief van de Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland, Gereformeerde Gemeenten in Nederland, Gereformeerde Gemeenten en Hersteld Hervormde Kerk.